Štúdio svetla

Koncept osvetlenia v harmónii s interiérom

Komplexný showroom a poradenské centrum pre riešenie inteligentného osvetlenia a barrisolových napínaných stropov. Vlastné značky osvetlenia SvetelneStropy.sk a LUMILOGY s 10 ročnou zárukou.

Vystavené sú najžiadanejšie produkty ako aj inšpiratívne dizajnové kúsky a mnoho noviniek. Všetky naše svietidlá vyrábame ručne na Slovensku bez čínskych komponentov. Napínané stropy realizujeme výhradne s produktom francúzskej spoločnosti Barrisol Normalu.

SvetelnéStropy.sk a LUMILOGY prinášajú nové možnosti realizácie osvetlenia pomocou plôch rôznych tvarov. Naše veľkoplošné alebo celoplošné LED stropné svietidlá sú modernou alternatívou ku klasickému osvetleniu s vlastným jedinečným systémom konštrukcie, ktorý ich umožňuje inštalovať aj do zariadených priestorov. Osvetlenie pomocou veľkých plôch vytvára pocit denného svetla a prináša do interiéru svetlo ako z oblohy. Tieto dizajnové svietidlá sú ideálne pre osvetlenie obývačky, kuchyne, detskej izby či kúpeľne. Svetelné stropy tiež dotvárajú interiéry v komerčných priestoroch.

Pre svoju zdravotnú nezávadnosť a materiálovú stálosť je Barrisol ideálny pre napínané stropy ako alternatíva ku klasickým sadrokartónovým podhľadom. Predstavte si dokonale rovný strop, ktorého inštalácia je bezprašná a netreba nikdy maľovať. Technológiu, ktorá sa využíva v moderných stavbách je možné zažiť aj v našom showroome. Možnosti sú široké, od klasického bieleho stropu, dekoratívnych vzorov, zrkadla lebo akustických napínaných stropov až po 3D tvary. Sme jediný oficiálny certifikovaný partner pre originálny materiál BARRISOL na Slovensku.

Inteligentné technológie sú dnes nevyhnutnosťou každého moderného domu alebo bytu. Či už ide o osvetlenie, kúrenie, tienenie, ale aj  závlahu, všade si nájdu opodstatnené uplatnenie. Návrhy vždy pripravujeme s  ohľadom na maximálny komfort a jednoduchosť ovládania a preto sú inteligentné technológie súčasťou našich riešení.

Značky a partneri:

Osvetlenie:

  • SvetelneStropy.sk – vlastná značka, celostropné a zabudované riešenia osvetlenia na mieru z membrány Barrisol
  • LUMILOGY – vlastná značka, prémiové LED svietidlá z membrány Barrisol vyrobené na Slovensku
  • ARKOSLIGHT – kvalitné interiérové LED svietidlá od španielskeho výrobcu
  • IP44.de – kvalitné exteriérové LED svietidlá od nemeckého výrobcu

Technológie:

  • BARRISOL – exkluzívne zastúpenie pre materiál na dokonalé napínané stropy
  • ARTOLIS – exkluzívne zastúpenie pre materiál na dokonalé steny
  • CASAMBI – inteligentné ovládanie osvetlenia bez potreby špeciálnej elektroinštalácie a centrálneho riadiaceho systému
  • LOXONE – Platinum Partner pre inteligentný systém riadenia domácnosti
  • DOMYInteligente.sk – komplexné riešenia inteligentného elektra

Na Vašu návštevu sa tešia odborníci z oblasti svetelnej techniky, elektra a interiérového dizajnu.

http://www.studiosvetla.sk
http://www.lumilogy.com
http://www.svetelnestropy.sk
http://www.barrisol.sk
+421 948 057 316
info@studiosvetla.sk
https://www.facebook.com/studiosvetla/
https://www.instagram.com/studiosvetla/
https://www.pinterest.com/studiosvetla/