Spálne

Vyberte si z nášho sortimentu spální


Spálňa je miestom pokoja. Postele, nočné stolíky a dekorácie navodzujú atmosféru relaxu i romantiky.
V LightParku nájdete všetko potrebné pre vytvorenie ideálnej štýlovej spálne, či už chcete masívnu posteľ alebo baldachýny.

BoConcept

Vďaka dánskej kreativite a remeselnému spracovaniu vytvárame výnimočné priestory s ikonickým dizajnom, ktorý prináša radosť.

Domestav

Navrhujeme a vyrábame nábytok z masívu už viac ako 25 rokov. Precízna stolárska práca zabalená v nadčasovom a hravom designe – to sú detské a manželské postele Domestav.

Elmina

ELMINA ponúka dizajnové kolekcie interiérového a záhradného nábytku a množstvo doplnkov a dekorácii svetových značiek.

HOMIE Concept

HOMIE concept je miestom pre tých, ktorí oceňujú pekný dizajn, jedinečnosť a v neposlednom rade kvalitu výrobkov.

Jelínek

Nábytok z dreva vyrábame už od roku 1897, kedy sa tomuto remeslu začal venovať náš prapradedo. V krvi nám už päť generácií koluje vášeň pre drevo a pre poctivú remeselnú prácu, premietnutú do každého detailu.

LIVINGIN

LIVINGIN je najväčší showroom značky Calligaris na Slovensku a nájdete tu aj ďalšie kvalitné talianske značky ako Ditre, Dorelan, Connubia.

Luna sedačky

Lunasedačky je registrovaná slovenská značka zaoberajúca sa výrobou a predajom čalúneného nábytku na mieru: sedačky, čalúnené postele, matrace, kreslá a stoličky.

Westieri

Sme Slovenská značka, ktorá viac ako 7 rokov vyrába a predáva luxusne prírodne matrace a čalúnené postele na mieru. Veríme tradičným postupom, ktoré sa používali pred zavedením technológií masovej produkcie. Používame výhradne prírodné materiály, ktoré zaručujú komfortný spánok a vytúžený odpočinok každému z vás.