MOJASKRINA.SK

Vstavané skrine a nábytok na mieru

Vitajte vo svete vstavaných skríň a nábytku na mieru s inovatívnymi riešeniami.

Sme inovátori vo svete interiérového nábytku a dizajnu. Vyrábame nábytok na mieru už viac ako 15 rokov a máme bohaté skúsenosti v navrhovaní, výrobe ako aj v montáži. Gro našeho portfólia tvoria vstavané skrine na mieru.
Vstavanú skriňu si jednoducho navrhnete aj z pohodlia vašeho domova v našom ONLINE NÁVRHÁROVI a obratom vám zašleme cenovú ponuku. Potom už len stačí navštíviť naše interiérové štúdio v LightParku a dotiahnuť detaily s našimi dizajnérmi, ktorý vám aj radi poradia.

Vyvinuli sme aj detské vstavané skrine na mieru pod značkou VARIODOOR®. Tieto vstavané skrine sa vyznačujú hlavne ich posuvnými dverami s vymeniteľnými magnetickými fototapetami a interaktívnymi pohyblivými postavičkami či prvkami. Môžete tak obohatiť detskú izbu o ďalší hrací priestor, zmeniť jej dizajn v priebehu minúty či použiť vstavanú skriňu ako náučnú pomôcku. Viac o týchto vstavaných skriniach nájdete TU a TU.

Ďalej ponúkame vstavané skrine s farebnou sklenenou výplňou. V ponuke máme viac ako 1 400 farieb. Túto značku sme nazvali VARIOBEL.
Druhá zaujímavá varianta je GRAFOSKLO, kde vám na sklenenú výplň dverí vytlačíme vašu fotografiu alebo obrázok z našej ponuky či podľa vašeho výberu.
Viac informácií nájdete TU.

https://mojaskrina.sk/
0948 380 042
lightpark@mojaskrina.sk
https://www.facebook.com/mojaskrina.sk/
https://www.instagram.com/mojaskrina.sk/
https://www.youtube.com/@mojaskrina-sk