HANÁK kuchyne a interiéry

Kuchyne a interiéry

Jednoduché, elegantné a nadčasové kuchynské zostavy z Hanák kuchyne a interiéry predstavujú aktuálne trendy moderného bývania.

Tvoríme interiéry pre život

1. Dlhoročné skúsenosti

Vyše 20 rokov praxe a vyše 1000 realizácií v Čechách, Nemecku, Rakúsku  a na Slovensku. Pracujeme s overenými, spoľahlivými a tradičnými značkami ako sú HANÁK, TON a MIDJ.

2. Komplexný servis

Poradenstvo, návrhy, koncepty, kalkulácie, realizácia, záručný a pozáručný servis. Povieme Vám pravdu a zhodnotíme reálne možnosti. U nás ste v dobrých rukách. Od začiatku až po dokončenie projektu.

3. Zmysel pre detail

Naše realizácie vyzerajú rovnako ako fotografie v našom katalógu. Zaručujeme remeselnú zručnosť, trpezlivosť a presnosť aj pri náročných riešeniach a inštaláciách. Spoľahnite sa na nás.

4. Flexibilita

Materiálová, technologická, cenová aj personálna. Prispôsobíme sa vašim možnostiam, želaniam a vášmu interiéru. Vážime si každého klienta bez ohľadu na jeho rozpočet. Pretvárame obyčajné na neobyčajné  a kreatívne.

5. Dôveryhodnosť

Seriózny a transparentný prístup považujeme za samozrejmosť. Meníme vaše predstavy o bývaní na skutočný domov. Útulný a bezpečný, kam sa radi budete vracať a kde radi privítate návštevy.

Vstúpte do sveta, ktorý pretvára priestor na útulný domov.

Pozývame Vás na vizuálnu hru svetla, farebných tónov a zážitok z úžasných materiálov v príjemnom prostredí.

Načerpajte inšpiráciu pre Váš domov a poraďte sa s odborníkmi na dizajn.

Radšej raz vidieť a zažiť, ako stokrát počuť.

Ráčte vstúpiť.

http://www.zubro.sk
+421 905 432 206
zubro@zubro.sk
https://www.facebook.com/zubro.sk/
https://www.instagram.com/hanaknabytek/