Arte House

Tieniaca technika, tapety a koberce

Štúdio Arte House prináša na trh s tieniacou technikou vysokú kvalitu materiálov a precízny dizajn závesov, záclon a plisse na mieru.

Všetky naše objednávky sú postavené na kvalite, priateľských vzťahoch a rešpekte k životnému prostrediu. Sme si vedomí toho, že domov je pre človeka tým najdôležitejším miestom a preto je našou primárnou inšpiráciou vždy individualita a životný štýl každého nášho klienta.

V kvalite materiálov nechceme robiť nijaké kompromisy ani skratky. Veríme, že záclony a závesy výrazne ovplyvňujú celkový charakter nášho domova. Predstavujú veľmi funkčný, no zároveň aj krásny interiérový prvok.

Aj keď produkty, ktoré ponúkame – rolety, plisse, tapety či koberce – tu boli s nami už po stáročia, priestor na inovácie je stále obrovský. Napríklad, inovácie v oblasti udržateľnosti sa výrazne prejavujú vo všetkých procesoch našej firmy. Najviac to však cítiť pri výrobe. Vďaka vyspelým technologickým riešeniam dokážeme z každého vstupného materiálu vyťažiť maximum. V Arte House vďaka tomu neprodukujeme takmer žiadny odpad – každý zbytok nevyužitého materiálu dokážeme premeniť napríklad na menšie dekoračné doplnky do interiéru. Ďalej uprednostňujeme prírodné materiály a naplno podporujeme dodávateľov s rovnakým nastavením. Naše produkty sú vďaka tomu udržateľné a trvácne.

https://www.artehouse.sk/
+421944160848
info@artehouse.sk
https://www.facebook.com/ArteHousesk/
https://www.instagram.com/artehousesk/