Domestav

Nábytok z masívu

Navrhujeme a vyrábame nábytok z masívu už viac ako 25 rokov. Precízna stolárska práca zabalená v nadčasovom a hravom designe – to sú detské a manželské postele Domestav.

Čo ponúkame?

Orientujeme sa na výrobu sériového i atypického masívneho nábytku z dubového, bukového a smrekového dreva. Vyrábame luxusné, kvalitne spracované postele, komody, nočné stolíky a skrine v celomasívnom vyhotovení, ako aj funkčné tzv. rastúce zostavy do detských izieb.
Náš nábytok je typický svojimi oblými, ručne brúsenými hranami, vyznačuje sa moderným, nadčasovým dizajnom a rokmi vycibreným konštrukčným know-how (používame napríklad najpevnejší spojovací mechanizmus na svete Zipbold, či výškovo nastaviteľné posteľové kovanie Varifix).
Povrchovú úpravu realizujeme ručne, použitím moderných lakov, moridiel, či prírodných Osmo Top olejov, ktorú sú ekologické, zdravotne nezávadné, farebne stále, pričom dlhé roky chránia nábytok a zachovávajú jeho pôvodný vzhľad.

Sme odborníkmi na detské izby!

Rozumieme deťom a ich potrebám. Naša autorská kolekcia DOMINO je kvalitný, praktický a bezpečný nábytok do detských izieb, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou. Jeho prednosťou je konštrukčná variabilita a farebná pestrosť vytvorená kombináciou kvality masívneho dreva a originálnych textílií, prispôsobujúca sa presným požiadavkám zákazníka, najmä detí.
Nábytok vytvárame dômyselným systémom jednotlivých komponentov, doplnkov a zvyšujúcich prvkov, vďaka ktorým je možné vytvárať varianty pre každý rozmer a tvar detskej izby, vrátane poschodových a zvýšených lôžok, či prísteliek. Nábytok je veľmi jednoduché prispôsobiť veku a potrebám dieťaťa a vytvoriť tak z detskej izby priestor na hru, zábavu i učenie.

Príďte si vybrať z našich kolekcií!

  • Nechajte sa očariť našou novinkou, modernou a funkčnou kolekciou ARIA s kovovými prvkami.
  • čistými líniami a pocitom vznášania sa nad podlahou s postelami LEVITY
  • noblesnou a elegantnou posteľou GRÁCIE
  • luxusnými posteľami, komodami a skriňami z kolekcie FANTAZIE
  • nadčasovou dubovou klasikou, kolekciou IMPERIA
  • hravým dizajnom postelí a nábytku SOFIA & FLORENCIA
  • jednoduchou eleganciou dua MODENA & MESSINA
  • variabilným nábytkom DOMINO, ktorý rastie s vašimi deťmi.

Pozrite si našu predajňu cez virtuálnu prehliadku.

http://www.domestav.sk
+421 911 364 319
bratislava@domestav.sk
https://www.facebook.com/domestav/
https://www.instagram.com/domestav/