Lifetime

Detský nábytok a postele

Jedinečný nábytok Lifetime kidsrooms z dielne dánskych dizajnérov premieňa detské sny na skutočnosť.

Jedinečný nábytok, ktorý premieňa detské sny na skutočnosť, to je Lifetime kidsrooms. Za pomoci dánskych dizajnérov kreuje nezameniteľné návrhy plné fantázie. Toto všetko v symbióze s nadštandardným špičkovým strojným vybavením a tradíciami prvotriedej remeselnej práce v dánskej kvalite, dokáže vytvoriť bezpečný priestor pre hru a zábavu. Na výrobu je používaná severská borovica, ktorá rastie pomaly v zhoršených klimatických podmienkach, a preto má prvotriedne vlastnosti (pestuje sa výhradne v obnoviteľných lesných škôlkách). Od roku 2004 je LIFETIME kidsrooms držiteľom ocenenia Green Environmental Award za výrobu plne zodpovedných a ekologických výrobkov.

Konštrukcia nábytku a postelí je bezpečná a stabilná, nábytok má všetky TÜV Európske certifikáty kvality a bezpečnosti pre používanie detského nábytku. Na konštrukcie všetkých detských postelí LIFETIME kidsrooms poskytujeme 5-ročnú záruku. Nábytok sa vyrába v troch základných povrchových prevedeniach: biela voskovaná úprava povrchu alebo v bielom laku, niektoré modely môžu byť aj v šedom voskovanom povrchu.

Postele sú v rôznych výškach od základnej po vysokú, pod ktorou je možné umiestniť pracovný stolík. Jednoduchým doplnením nadstavby je možné základnú prízemnú posteľ premeniť na polovysokú alebo vysokú posteľ, alebo opačne po dorastení dieťaťa, je možné polovysokú alebo vysokú posteľ premeniť na prízemné základné lôžko. Toto všetko samozrejme aj s rôznymi nadstavbami pre plátené alebo drevené striešky, ktoré vytvárajú dojem detských domčekov.

Dizajn postelí je navrhovaný ako pre dievčatá, tak aj pre chlapcov. Spoločnými prvkami sú potom poličky, skrinky, stolíky, koberce alebo rôzne vankúše a textilné doplnky. K posteliam sú dodávané aj vysoko kvalitné matrace v niekoľkých kvalitatívnych úrovniach a prevedeniach tak, aby uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Príďte vybrať pre vaše ratolesti len to najlepšie, nájdete nás v predajni Bo Concept na prízemí.

http://www.lifetimekidsrooms.com/
+421 2 63530067
boconcept@boconcept.sk