Westieri

Sme anjeli strážni vášho spánku

Sme Slovenská značka, ktorá viac ako 7 rokov vyrába a predáva luxusne prírodne matrace a čalúnené postele na mieru. Veríme tradičným postupom, ktoré sa používali pred zavedením technológií masovej produkcie. Používame výhradne prírodné materiály, ktoré zaručujú komfortný spánok a vytúžený odpočinok každému z vás.

Tradičné umenie výroby postelí je známe už viac ako 150 rokov. Naši skúsení majstri majú dlhoročné skúsenosti s ručným vrstvením luxusných výplní, ktoré pochádzajú priamo z čistej prírody. Ako strážcovia týchto zručností ich budeme vedieť predať aj budúcim generáciám.

Naše postele sú vyrábané s citom a hrdosťou. Dávame si záležať na výbere 100% prírodných materiálov. Používame bavlnu, hodváb, kašmír, konskú hrivu, či dokonca jemnú vlnu z alpaky, ktoré pomáhajú regulovať teplotu tela počas spánku.

Technológia taštičkových pružín zabezpečuje potrebnú podporu telu a zároveň dlhú výdrž matraca. V každom ich nájdete tisícky. Ak hľadáte luxusný pocit, aký vám vie dodať len matrac vyrobený na mieru, v našej firme máme pre vás vždy perfektné a jedinečné riešenie.

Vyspite sa každú noc doružova na matraci, ktorý si zaslúžite. Vychutnajte si tradičný luxus z prírody.

https://westieri.sk/
+421911115119
info@westieri.sk
https://www.facebook.com/westierislovakia/
https://www.instagram.com/westieri_/