Dotyk prírody u vás doma100% prírodné podlahy

Špecializujeme sa na veľkoobchodnú a maloobchodnú distribúciu dubových chorvátskych drevených podláh a masívnych dubových dverí, sme importérom exotických a európskych exteriérových terasových dosiek, drevených fasádnych obkladov a ďalších výrobkov z dreva.

Máme radi prírodné materiály a veľmi nám záleží na ich správnom využívaní pre ich zachovanie budúcim generáciám. Pristupujeme veľmi zodpovedne a dôsledne pri výbere našich výrobcov s ktorými spolupracujeme, všetky naše produkty sú certifikované.  

Dlhoročné skúsenosti, vysoká profesionalita a odbornosť v odbore Vám zabezpečí nadštandardné uspokojenie pri výbere podlahovín. Naša prezentácia je cielená nielen na Vašu súčasnú potrebu a nároky, ale berieme do úvahy aj Vaše budúce potreby klientov. Pre našich klientov prinášame jednu z najširších ponúk drevených interiérových a exteriérových podlahovín na slovenskom trhu. Zabezpečujeme našim klientom mimo našich vybraných kolekcií aj výrobu podlahovín na mieru, individuálne riešenie a prístup, či už je to pri výbere konštrukcie podlahy, štruktúry povrchu podlahy, druhu povrchovej úpravy až po konečný systém realizácie. Naši klienti majú takmer neobmedzené možnosti pri výbere drevených podláh, príslušenstva a systém starostlivosti a údržby podlahovín. Tešíme sa na naše stretnutie. 

stillwood.sk KONTAKT Tel: +421948630715 | Email: stillwood@stillwood.sk