Light Square

Štúdio kvalitného svetla a komfortu bývania

LIGHT SQUARE je showroom zameraný na komplexné služby v oblasti osvetľovania interiérov a exteriérov z pohľadu komfortu bývania.

Zastrešuje značky osvetlenia ako ARKOSLIGHT, ELECMAN, STEINEL, BEGA alebo české ručne robené svietidlá Brokis. Majú tu svoje zastúpenie zápustné svietidlá vhodné aj do kúpeľní, závesné či prisadené downlighty ako aj smerovateľné svietidlá, či systémy vhodné do sadrokartónových stien alebo frézovateľné do nábytku.

Zamerané najmä na kvalitu a jednoduchý a funkčný dizajn vytvoria spolu so svetelnými stropmi nadčasový návrh osvetlenia a pozdvihnú každý interiér. V oblasti komfortu bývania poskytujeme riešenia systémom LOXONE, ktorého sme platinový partner na Slovensku. Ten ponúka rôzne intuitívne ovládacie prvky, či už sú to voľne stojace a nástenné tlačidlá alebo dotykové plochy, ktoré sa dajú vytvoriť na akomkoľvek povrchu z dreva, keramiky alebo skla, všetko vedie k tomu, aby užívateľ mal pod kontrolou viac pri menšom množstve úkonov. V štúdiu je možné si všetky tieto prvky vyskúšať a presvedčiť sa o ich výhodách. U nás budete vítaní a náš tím Vám vždy ochotne poradí.

https://www.lightsquare.sk
0904 610 416
https://www.facebook.com/lightsquare.sk/
https://www.instagram.com/lightsquare.sk/