JECH

Sedacie súpravy a kvalitný český nábytok

Český výrobca JECH sa stará o výrobu sedacieho nábytku už viac ako 27 rokov.

Každý deň tvrdo pracujeme a nikdy sa neuspokojíme s priemerne odvedenou prácou. Vieme totiž, že naši zákazníci chcú niečo viac než len obyčajné pohodlie. Chcú kvalitný nábytok, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou každodenného života celej rodiny.

S láskou k poctivému remeslu vyrábame kvalitný nábytok, ktorý Vám bude spokojne slúžiť dlhé roky
Máme obrovské šťastie, že spolupracujeme s ľuďmi, ktorí svojej práci rozumejú a zároveň ich aj baví. Na mnohé výrobné procesy používame tradičnú ručnú prácu, kde je potrebné obrovské množstvo starostlivosti a trpezlivosti. Flexibilne reagujeme na požiadavky našich zákazníkov, aby sme splnili ich najvyššie očakávania. Vyberáme len tie najlepšie tkaniny a pravé kože, ktoré sú momentálne na výrobnom trhu dostať.

Garancia kvality s 5-ročnou zárukou a doživotným servisom
V JECH CZ s.r.o. sa nestaráme iba o výrobu kvalitného českého nábytku. Ide nám hlavne o Vaše dlhoročné pohodlie bez nútených kompromisov. Do detailu sa postaráme o akúkoľvek poruchu, ktorá sa na nábytku prejaví počas prvých piatich rokov. Po uplynutí záručnej doby poskytujeme nadväzujúce servis, s ktorým nebude nikdy problém sedaciu súpravu alebo kreslo prečalúniť a vrátiť im tak pôvodný vzhľad. Upravenú sedaciu súpravu navyše osobne privezieme a s Vaším dovolením sa postaráme o jej konečné umiestnenie.

https://www.jech.cz/
+421 911 156 051
prodejna.bratislava@jech.cz
https://www.facebook.com/jechsedacky/