light_park

Inteligentné osvetlenie a barrrisolové stropyINTELIGENTNÉ OSVETLENIE A BARISSOLOVÉ STROPY

Prvý komplexný showroom a poradenské centrum pre riešenie inteligentného osvetlenia a barrisolových stropov od slovenského výrobcu sa nachádza na 1. poschodí OC.

Svetelné stropy prinášajú nové možnosti realizácie osvetlenia pomocou plôch rôznych tvarov. Svetelné stropy ako moderná alternatíva ku klasickému osvetleniu majú vlastný jedinečný systém konštrukcie, ktorý ich umožňuje inštalovať aj do zariadených priestorov. Osvetlenie pomocou veľkých plôch vytvára pocit denného svetla a prináša do interiéru svetlo ako z oblohy. V priestore showroomu sú vystavené naše najpopulárnejšie produkty ako aj inšpiratívne dizajnové kúsky a mnoho noviniek. Všetky naše svietidlá vyrábame na Slovensku bez čínskych komponentov.

Barrisolové stropy predstavujú alternatívu ku klasickým sadrokatonovým podhľadom. Predstavte si strop, ktorý netreba nikdy maľovať, je dokonale rovný a inštalacia je bezprašná. Technologiu, ktorá sa využíva v moderných stavbách je možné zažiť aj v našom showroome. Možnosti sú široké, od klasického bieleho stropu, dekoratívnych vzorov, zrkadla lebo akustických stropov až po 3D tvary. Sme oficiálny certifikovaný partner pre originálny materiál BARRISOL.

Inteligentné technológie sú dnes nevyhnutnosťou každého moderného domu alebo bytu. Či už ide o osvetlenie, kúrenie, tienenie, ale aj  závlahu, všade si nájdu opodstatnené uplatnenie.  Naše riešenia vždy navrhujeme s  ohľadom na maximálny komfort a jednoduchosť ovládania a preto sú inteligentné technológie súčasťou našich riešení.

Značky a partneri:

BARRISOL - exkluzívne zastúpenie pre materiál na dokonalé stropy

Artolis – exkluzívne zastúpenie pre materiál na dokonalé steny

LOXONE – Platinum Partner pre inteligentný systém riadenia domácnosti

DOMYInteligente.sk - komplexné riešenia inteligentného elektra

Na Vašu návštevu sa tešia odborníci z oblasti svetelnej techniky, elektra a interierového dizajnu. Sme tu pre Vás: Po-Pia 10:00-19:00 a v So 10:00-18:00.

SvetelneStropy.sk Barrisol.sk KONTAKT Tel: +421 904 610 416 | Email: info@svetelnestropy.sk