Interiéry z dreva na mieruInteriéry z dreva na mieru, od tradičných k moderným s dobrou radou dizajnéra

Drevo v interiéri je nenahraditeľné, vytvára prirodzené zdraviu neškodné podmienky pre život. Žiadny iný materiál nie je taký nadčasový a príjemný ako drevo, ktoré je pre človeka bezpečné a chemicky neutrálne.

Masívny nábytok s prírodnou povrchovou úpravou vám navrhneme priamo na mieru s odbornou konzultáciou, výrobou a montážou. V štúdiu vás čakajú dizajnérske solitéry pre moderný interiér v kontraste so zostavami s nádychom provence či klasiky.

To všetko sa spája v základnej myšlienke návratu k prírodným materiálom. Biomio je ideálne pre tých čo ocenia kvality masívneho dreva, ako jeho životnosť, textúru, to že je na dotyk a pohľad príjemné, nealergické, pohlcujúce negatíva dnešnej doby ako je elektronický smog alebo tlmí stres a naviac ako máločo alebo málokto starne do krásy.

miobio.sk facebook.com KONTAKT Tel: 02 5556 5245 | Email: miobio@miobio.sk

nabytok bratislavadodavka interierov a nabytkunabytok na mieru bratislavakuchyna z dreva bratislavadrevene skrinky na nozickach bratislavanabytok bratislavaluxusny dreveny nabytok bratislavabiela kuchyna z dreva bratislavasvetla kuchyna z dreva bratislavakuchynský drevený nábytok bratislavastylova velka kuchyna z dreva so vstavanymi spotrebicmi bratislavabiely dreveny interiér bratislavabiely kuchynsky nabytok bratislavabiely kredenc na nozickach bratislavaDrevená obývačková stena Bratislava