Kúpeľňové štúdioKúpeľňa dnes už nie je len miestom osobnej hygieny, ale aj oázou relaxu. Ľudia v nej trávia čoraz viac času a vo svojich projektoch jej nechávajú väčší priestor než v minulosti. Takého miesto si zaslúži vkus aj eleganciu.

Preto vám v tomto smere prichádza naše kúpeľňové štúdio na pomoc. A to ponukou moderných a dizajnových kolekcií  obkladov a dlažieb, čo už na prvý pohľad zobrazia vašu osobnosť v priestore, v ktorom začínate deň. V ňom čerpáte energiu na zdolávanie nových výziev a naberáte silu na prekonávanie prekážok. Naše štýlové a luxusné umývadlá, sprchové kúty, batérie, doplnky, či jedinečný kúpeľňový nábytok, všetko od renomovaných nemeckých výrobcov Villeroy&Boch, Keuco, Huppe, Kermi, Dornbracht, vám v tom pomôžu podčiarknutím vašej osobitosti. Prenesú vaše estetické inšpirácie do reálneho priestoru denného použitia. 

Príďte nás navštíviť do bratislavského Light Parku a náš personál vám s výberom úprimne poradí. Buďte si istí, že naše skúsenosti a ochota pomôcť, urobia z vašej kúpeľne najobľúbenejšie miesto vo vašom domove.

 

kupelne-marktech.sk facebook.com KONTAKT Tel: 0903 908 149 / 0903 908 398 | Email: marktech@marktech.sk

kupelne bratislavaluxusné kupelnekupelna bratislavakupelnove studioluxusne kupelne bratislavakupelne dizajnbratislava kupelneexkluzivna kupelnaumyvadla bratislavaluxus kupelnakupelne villeroy & bochdizajnove umyvadla bratislavakupelnove studiokvalitny kupelnovy nabytokbiely a dreveny kupelnovy dizajn bratislavaluxusne hlboke vane bratislavavane Marktech bratislavaluxusny kupelnovy nabytok bratislavakupelnovy dizajn bratislavakupelne bratislavakupelne v bratislave