Nábytok a doplnkyLIVINGIN je jediné Calligaris STUDIO na Slovensku, kde si môžte prezrieť na viac ako 150 metroch výstavnej plochy kompletný sortiment tejto talianskej dizajnovej značky, ktorá ponúka jedálenské stoly a stoličky, cez komody, postele, obývačkové zostavy a sedačky, po koberce, svietidlá, vázy a iné Calligaris doplnky.

Calligaris je talianska dizajnová značka s veľkou variabilitou nábytku a širokou škálou možností výberu materiálov, farieb a rozmerov, čím sa  vie prispôsobiť potrebám každého zákazníka aj interiéru.

Sortiment Calligaris dopĺňa spánkové štúdio Tempur, kde si môžete prísť vyskúšať unikátne luxusné matrace, vankúše a rošty americkej značky TEMPUR. Materiál Tempur je výnimočný svojou citlivosťou na teplotu a dokonalým prispôsobením sa tvaru vášho tela. Tempur matrace, rošty a vankúše umožnia vášmu telu nájsť tú najpohodlnejšiu polohu a poskytnú mu v nej potrebnú podporu pre zdravý spánok. Spoločnosť TEMPUR ponúka na svoje matrace 15 ročnú záruku.

livingin.sk facebook.com KONTAKT Tel: 02 4425 0785 | Email: info@livingin.sk

sedacia supravajedalneske stolickylatkove sedacie supravy bratislavaluxusne postelebytove dekoraciepisaci stoljedalenske stolickybytove doplnkymatraceluxusna sedackasedacie supravykvalitne matracekvalitne matrace