Obchody v Lightparku
Aran, Avisen, Bali Bali, BoConcept, Eden, Elmina, Empate, Erilum, Excello, IdeaStyle, Italiano Ristorante da Cono, Kare, LivingIn, Luna sedačky, Marktech, Miobio, Modant , Real Beauty, Saffron Beds, Sky Carpet

Obchodný dom Lightpark je situovaný v rozvojovej časti Rače, známej pod romantickým názvom Gaštanový hájik. Vynikajúca dopravná dostupnosť priamo z Račianskej ulice a atraktívna ponuka obchodov robia z Lightparku jednu z najobľúbenejších destinácií pri ceste za kvalitným dizajnom.

Lightpark bol od prvopočiatku projektovaný s cieľom priniesť do Bratislavy atraktívny dizajnový nábytok a doplnky, čo sa výrazne odrazilo na architektúre celého objektu - v použití jednoduchých čistých tvarov, presklenej fasády evokujúcej výklad alebo použitím dreva na obvodovom plášti ako imitácia moderného interiérového doplnku. Projekt bol dokončený na jeseň roku 2008.

Dnes Lightparku ponúka širokú paletu kvalitného nábytku, kuchýň, kúpeľní, svietidiel, podlahových krytín či doplnkov tak, aby ste pri zariaďovaní bytu či domu našli všetko, čo potrebujete. Ak pri prechádzke kreatívnym svetom súčasného dizajnu vyhladnete, od decembra 2009 vám pomôže zahnať hlad pravá talianska kuchyňa u Cona - Ristorante Italiano da Cono. A to všetko môžete absolvovať suchou nohou aj v sychravých daždivých dňoch - o to sa postará podzemná garáž s dostatočnou kapacitou priamo v objekte.

Vítame Vás v Lightparku.

Názov: Lightpark - člen skupiny Arca Capital Slovakia, a.s.
Miesto: Bratislava III, Nové Mesto - Gaštanový hájik
Autori: Ing. arch. Roman Oravec, Ing. arch. Pavel Slovák
Investor: LIGHTPARK, s.r.o.