Jarné dizajnové prechádzky s LightParkom - vlog č. 2

Jar je v plnom prúde a spolu s ňou najvyšší čas na prechádzku. A nie len tak hocijakú. Je tu druhý diel Dizajnových prechádzok s Lacim.

LIGHTPARK | 15.05.2018

Poďte s LightParkom na dizajnové prechádzky

Už vás nebaví ukrývať sa doma pred zimou a pozerať sa stále na jednu a tú istú izbu? Máme pre vás skvelú správu: jar je už tu a pozýva nás na prechádzku. A nie len tak hocijakú. Prichádzajú Dizajnové prechádzky s Lacim. 

LIGHTPARK | 11.03.2018

Kuchyne a nábytok šité na mieru

V kuchyni trávime podstatnú časť svojho života. Je preto nevyhnutné, aby sme sa v nej v prvom rade cítili príjemne. Našou snahou je maximálne prispôsobiť kuchyňu na základe individuálnych potrieb klienta - vyrobiť kuchyne nielen pekné, ale aj účelné.

 

Excello kuchyne | 11.10.2017

Zaostrené na drevo

Prírodné materiály v súčasnosti patria k popredným trendom v oblasti interiérového dizajnu. Trh s nábytkom je presýtený rôznymi  štýlmi, ktoré nás na prvý pohľad oslnia dych berúcim dizajnom, vďaka čomu zabúdame premýšľať nad dôležitým aspektom, ktorý pri kúpe nábytku zohráva rovnako významnú úlohu ako vzhľad samotného kúsku – nad materiálom.

BaliBali | 12.06.2017

Ako vybrať tú správnu pohovku?

Mala by to byť „perla“ vášho domova. Mala by byť miestom, kde budete relaxovať s rodinou, baviť sa s priateľmi, sledovať obľúbený film s pohárom vína v ruke, alebo premýšľať o dôležitých životných krokoch. Mala by byť taká pohodlná, že sa na nej dá zaspať po náročnom dni a tiež taká krásna, že sa na ňu budete radi pozerať každý deň. Vaša nová pohovka by mala byť dôkladne vybraná... proste tá pravá pre vás.

ELMINA | 08.06.2017

Praktické rady pre nákup a inštaláciu svietidiel

Ak ste si už premysleli, kde všade nové svietidlá potrebujete, a viete, aký typ a dizajn chcete, chystáte sa pravdepodobne na cestu do obchodu. Skôr ale než vyrazíte, máme pre vás v Elmine niekoľko užitočných rád a tipov.

Elmina | 12.04.2017

FLEXIBILITA – Vaše pohodlie na maximum

Pokiaľ sa budeme v tomto článočku baviť o flexibilite, máme na mysli hlavne sedací nábytok v súkromných domácnostiach.

Ing. arch. Michaela Hirnerová, PhD. za spol. IDEA STYLE | 16.03.2017

Gauč, kresielko alebo chaise longue ? ROZHOVOR PRE FEMME

To, či sme si kúpili nielen krásnu, ale pre nás aj tú najvhodnejšiu sedačku, nám zvyčajne potvrdí naša chrbtica. A celkom presne, prostredníctvom pestrej palety ťažkostí. Róbert Csóka z predajne LUNA sedačky nám pomôže zorientovať sa v ich širokej ponuke.

LUNA sedačky | 01.03.2017

Pokojné Vianoce s Elminou

Kým sa príroda definitívne ukladá na zimný spánok, naše domovy naopak ožívajú. Vianočné prípravy sú v plnom prúde. Naši najmenší prežívajú obdobie plné snívania a kúziel. Netrpezlivo čakajú na príchod Ježiška, tešia sa na darčeky, kladú všetečné otázky a v kuchyni potajomky zobkajú z čerstvo napečených dobrôt.

ELMINA | 30.11.2016

Vyberáme osvetlenie do interiéru

Ľudia výrazne reagujú nielen na slnečné svetlo, ale aj na svetlo z ohňa. Podobne tak však reagujú aj na umelé osvetlenie.

ELMINA | 14.11.2016

Night Shopping Lightpark

Nočné nákupy v obchodnom dome s nábytkom so zľavami až do 50%. V Lightparku nájdete 18 predajní s výnimočným nábytkom, kuchyňami, spálňami, kúpeľňami, svietidlami, kobercami, podlahovými krytinami a doplnkami pre Vaše bývanie. Od 18.00 hod Vás privítame proseca, parmskou šunkou s parmezánom od Ristorante Italiano da Cono.

LIGHTPARK | 11.10.2016

Jesenné leňošenie v tých správnych sedačkách

Ideálnym domovom, je miesto, kam sa radi vraciame, miesto, na ktoré si počas dňa spomenieme a pocítime radosť. Samozrejme radosť býva spojená aj s jeho obyvateľmi, na ktorých sa tešíme, či už je to náš partner, deti, mama, kamarátka, spolubývajúci alebo psík.

LIGHTPARK | 16.09.2016

Vplyv vody na interiér

Voda v interiéri sa nachádza v mnohých podobách. Nechceme písať o vode v interiéri prvoplánovo,  a preto sa nedozviete o tom, ako si z obývacej izby spraviť bazén. Ale ako ovplyvňuje voda náš interiér a ako sa máme o povrchy v interiéri starať?

Lightpark | 23.08.2016

Posteľ – najdôležitejší prvok každej spálne

Spálňa je priestorom pre kvalitný spánok. Mala by byť zariadená najmä účelne, ale rovnako aj útulne, aby ste sa v nej cítili pohodlne. „Spálňa by mala byť vzdušná, zariadená minimalisticky, v príjemných prírodných tónoch. Pohodlie zabezpečia kvalitné materiály a najnovšie technológie,“ hovorí Ingrid Fedorová z obchodu Livingin.

Lightpark | 18.07.2016

Na slovo s odborníkom: Výrazná farba sedačky môže priestor oživiť

Novú sedačku si nekupujeme každý rok. Zvyčajne ide o finančne náročnejšiu investíciu, a preto volíme variant, ktorý vyhovuje všetkým našim kritériám. Netreba však zabúdať ani na samotný dizajn, ktorý zohráva pri výbere dôležitú úlohu. O najnovších trendoch či najčastejších preferenciách zákazníkov sme sa porozprávali s Robertom Csókom z obchodu LUNA sedačky, ktorý nájdete v obchodnom dome Lightpark

LIGHTPARK | 22.06.2016

Sedačka – dôležitá súčasť každej obývačky

Sedačka je neprehliadnuteľným prvkom každej obývačky. Po rokoch služby však často prichádza rad na jej výmenu a automaticky sa začneme obhliadať po novej. Pred samotnou kúpou by ste mali zvážiť niekoľko faktorov. Na čo všetko je potrebné myslieť?

LIGHTPARK | 20.06.2016

Príjemné posedenie na terase vďaka záhradnému nábytku

Žijete v rodinnom dome? Okrem povinností, ktoré rodinný dom vyžaduje nájdeme však aj veľa výhod. Jednou z nich je aj možnosť posedieť si na terase domu. Tá nám v príjemnom počasí často poslúži na grilovanie s priateľmi či na posedenie s rodinou. Na to je však potrebné vybaviť terasu vhodným záhradným nábytkom, ktorý bude funkčný a štýlový zároveň. 

LIGHTPARK | 11.05.2016

Vstúpte do sveta kuchynského minimalizmu

V kuchyni trávime veľkú časť svojho života, a preto je samozrejmé, že vyžadujeme od kuchynského nábytku nielen praktickosť, ale aj atraktívny dizajn. Ľudia v súčasnej dobe často preferujú pri varení nenáročnosť prípravy samotných jedál. Požadujú preto jednoduché zariadenie kuchyne, ktoré by malo byť maximálne účelné. Tieto požiadavky spĺňajú kuchyne, ktoré sú dizajnované v minimalistickom štýle.

LIGHTPARK | 12.04.2016

Vnesme do svojej domácnosti svieži vánok

Jar k nám pomaly prichádza. Otvorme dvere do našich príbytkov, vnesme do nich čerstvý vzduch a príjemné svetlo, ktoré sa odrazí i na našej nálade. Ako rozžiariť svoj domov farbami jari? Je to naozaj jednoduché, stačí, keď sa budete inšpirovať novým produktovým blogom Lightparku.

LIGHTPARK | 16.03.2016

Postavené na detailoch – ako si zútulniť svoje bývanie?  

Každý z nás túži po domove, v ktorom sa bude cítiť pohodlne. K tomu, aby sme sa cítili v našej domácnosti príjemne, ju potrebujeme zariadiť nábytkom a drobnosťami, ktoré tento pocit umocňujú. Kým niekto preferuje moderný a minimalistický štýl, ktorý sa vyznačuje jednoduchými a čistými líniami, iní dajú prednosť vidieckemu bývaniu. V každom prípade, je iba na vás, aký štýl pre váš domov si zvolíte.

LIGHTPARK | 18.02.2016