Exotický nábytokBali Bali pre Vás dováža vysoko kvalitný, ručne opracovaný teakový nábytok. Starostlivo selektujeme každý model a keďže odoberáme nábytok od mnohých výrobcov, vieme Vám garantovať obrovskú škálu typov a štýlov. Nábytok, ktorý si u nás vyberiete, Vám radi dovezieme priamo domov. Okrem tejto služby je u nás možnosť individuálnej úpravy odtieňa, príp. veľkosti jednotlivých kusov nábytku. Ak nemáte predstavu, náš architekt Vám veľmi rád poradí so zariadením vášho bytu, domu, či kancelárie. Radi Vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku v prípade, ak máte záujem o väčšie množstvo.

V našej predajni nájdete nábytok rôznych štýlov a prevedení z teakového dreva. Teakové drevo je všeobecne považované za luxusný materiál nielen pre svoju vzácnosť, ale najmä vďaka svojim vlastnostiam. Viac informácií o teaku nájdete na www.balibali.sk.

Ponúkame teakový nábytok, doplnkydekorácie do bytusvietidlá a exkluzívne sedačky.

Tešíme sa na vás! smiley

balibali.sk facebook.com KONTAKT Tel: 0905 270 230 | Email: info@balibali.sk

teakova stolickanabytok z teakoveho drevaexoticky nabytokkolonialny nabytokexoticky nabytokexoticke bytove doplnkyumyvadlo z teakoveho drevateakove stolicky a stol do jedalneteakove skrinkyteakova skrinkakomoda s uchytmi a vyrezavanim vzorovanímteakovy nabytoktruhlica z teakoveho drevateakove doplnkykuchynska stolicka a stol z teakudetail na vypletanie stolicky z teakukozusinova taburetka z teakuprirodny teakovy stolteakova komoda po zrkadlostol a stolicky z teakukomoda z teaku so zasuvkamiskrinka so zasuvkami z teakuteakovy stolik do obyvackydvojsedacka v kozi z teakuteakova sedačka v koziteakovy stolik pri stenuteakova komodapostel z teakového drevapostel z teakustolik z teaku so zasuvkamiteakova skrinka so zasuvkamiluxusna sedacka v kozi s teakom